Fatih Keskin

2010 yılında meslek lisesinde, lise öğrenime başlayıp 2011 yılında bilgisayar bölümünü seçerek web tasarım ile ilgilenmeye başladım. İlk başlarda html tagları öğrenmeye başlayıp css in rengli dünyasına adım attım, Bir Süre wordpress üzerinde çalışmalar yaptım ve kendi temamı geliştirdim, Sonrasında işin içine biraz daha girmek istedim ve c# dilini öğrenmeye başladım. Özel sektörde website işleri alıp yapmaya başladım, Meslek lisesini bitirip Bilgisayar programcılığı ön lisans ve sonrasında Yazılım Mühendisliği eğitimime başladım. Akıllı telefonların çağı ele geçirmesinden sonra android ve ios üzerinde çalışmalar üzerinde yöneldim. Ve C# yanında C, C++, java dillerinde de hakimiyet kazandım.

Deneyim

Yazılım Mühendisliği

Dovec Group of Companies

Yazılım mühendisliği lisans eğitimimi tamamladıktan sonra dovec şirketler grubunda yazılım mühendisi olarak çalışmaya başladım.

Eylül 2021 - ~

Web Tasarım Stajyeri

İlta Web Tasarım

Web tasarım stajyeri olarak başladığım firmada kısa bir süre sonra genç web tasarımcı olarak çalışmaya devam ettim. Çalıştığım süre zarfında; css ve jquery tekniklerini asp.net(c#) programlama diliyle harmanlayıp website yazılımları gerçekleştirdim.

Şubat 2013 - Haziran 2014

Eğitim

Lefke Avrupa Üniversite

Mühendislik Fakültesi
Yazılım Mühendisliği

GPA: 2.36

Kasım 2016 - Ağustos 2021

Balıkesir Üniversitesi

Bilgisayar Programcılığı

GPA: 3.27

Eylül 2014 - Haziran 2016

Beceriler

Programlama Dilleri ve Araçlar
İş Akışı
  • Mobil Öncelikli, Duyarlı Tasarım
  • Çapraz Tarayıcı Testi & Hata Ayıklama
  • Web Uygulaması
  • Windows Uygulaması
  • Android Uygulaması
  • Ios Uygulaması

İlgi Alanları

Bir web geliştiricisi olmanın yanı sıra, zamanımın çoğunu dışarıda geçirmeyi seviyorum. Alacakaranlıkta yürüyüş yapmayı, yazın kamp yapmayı ve geceleri denizde yüzmeyi seviyorum. Dans ve müzik benim zayıf noktalarım, bir figürü kulağa hoş gelen herhangi bir ritme uyarlar ve bacaklarım kırılana kadar dans ederim.

İçeri girmeye zorlandığımda, hevesli bir şefim ve boş zamanımın çoğunu ön uç web geliştirme dünyasındaki en son teknolojik gelişmeleri keşfederek geçiriyorum.